Шангруи производи, супериорни избори, претприемнички | Шангруи Машини е професионална прилагодена машина за обработка на дрво, добавувачи на опрема за производство на мебел

Јазик
Производи
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Шангруи Машини специјализирана за производство на разновидна опрема за производство на мебел од табла и цврсто дрво (машини за обработка на дрво, опрема за правење мебел), според различните потреби на клиентите за дизајнирање и производство на нестандардни машини (како што е машина за печат).

Професионални производители на четиристрана пила MSJ3315X50
Shangrui Machinery Co., Ltd. Професионална четиристрана пила MSJ3315X50 производители, Професионално производство на разновидна опрема за производство на мебел од панели и цврсто дрво, според различните потреби на клиентите дизајн и производство на нестандардни машини.
прилагодена Големина на маса Машина за пила за кастрење клипна пила
прилагодена Големина на маса Машина за пила за кастрење клипна пила.
Машина за пила со повеќе сечила за производи и сервисни материјали на Шангруи
Пила со повеќе сечила за производи и сервисни материјали на Шангруи.
Прилагодена машина за ладно пресување што се користи во фабриката за дрвени врати
Ладна преса: Главно се користи во фабрика за дрвени врати, материјал за изолација на надворешни ѕидови, фабричко пресување на панели од дрво, израмнување. Направете го во процесот на сув лепак, не е лесен за производствоДеформација и дегумирање. Широко се користи во фабриката за дрвени врати, саќе, прегради, композитни, по пресување на лепак за обложување.Ладната преса е лесна за ракување и лесна за употреба. Целата машина ја прифаќа структурата на каналниот челик и челична плоча и е заварена како целина. Структурата е цврста. Цилиндарот за масло усвојуваЦврст кружен челик, жариран, хромиран, стабилна цврстина, не е лесно да се деформира. Панелот е направен од алуминиумска легура. За време на транспортот на долги релации, панелот е направен од алуминиумска легураНема да има кршење. Ладната преса произведена од нашата компанија има положено CE сертификат и добро се продава на домашниот и странскиот пазар. Шангруи машини,Тоа е вашиот единствен избор и симбол на создавање богатство.
Нашата услуга

Шангруи Машини е модерна машина за обработка на дрво&Претпријатие за опрема за производство на мебел што интегрира дизајн, развој, производство, инсталација, претпродажба, продажба и пост-продажна услуга.

Со висококвалитетна групна елита, одлична производствена опрема и опрема за тестирање. Проверката на производот, процедурите за контрола на квалитетот се строго подобрени.

Случај
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Концептот на иновации и прагматизам ги поттикнува производите на Шангруи Машини да бидат во чекор со побарувачката на пазарот, технологијата за развој со висок степен, совршената услуга по продажбата и го создаде квалитетот на залихите на машините Шангруи.

прилагодете го производителот на машина за топла преса 650T
Во втората посета на фабриката, генералот Тао и техничарите одлучија притисокот на топла преса 650T, највисоката температура на пресата може да достигне 180 степени. Г-дин Тао беше многу позитивен за нашата машина откако минатиот пат ја проба пресата 400T во нашата фабрика. Но, поради избувнувањето, тој никогаш не доби шанса да разговара за деталите за машината. По оваа посета, му приредивме топло добредојде и му ги покажавме машинските делови и машините што се произведуваат во фабриката. Од секој дел до челична плоча, цената е јасно означена и е обезбеден физички приказ. Техничарите го придружуваа цел ден за да разговараат со него и му обезбедија најисплатлив избор. Дури и усогласувањето на бојата на машината, транспортот, монтажата и растоварувањето исто така помогнаа да се обезбедат различни шеми.
За нас

Shangrui Machinery Co., Ltd. се наоѓа во Шунде, провинцијата Гуангдонг

Шангруи Машини е модерна машина за обработка на дрво&Опрема за правење мебел (како машина за печатење) претпријатие кое интегрира дизајн, развој, производство, инсталација, претпродажба, продажба и постпродажна услуга. Со висококвалитетна групна елита, одлична производствена опрема и опрема за тестирање. Проверката на производот, процедурите за контрола на квалитетот се строго подобрени. 


Шангруи Машини специјализирана за производство на разновидна опрема за производство на мебел од табла и цврсто дрво (како машина за преса), според различните потреби на клиентите за дизајнирање и производство на нестандардни машини.

АКО ИМАТЕ ПОВЕЌЕ ПРАШАЊА, ПИШЕТЕ НИ
Посветен на обезбедување на корисниците со исклучителна технологија и квалитетна услуга.

Испратете го вашето барање