Шангруи производи, супериорни избори, претприемнички | Шангруи Машини е професионална прилагодена машина за обработка на дрво, добавувачи на опрема за производство на мебел
Јазик

За нас

 • ЗА НАС
  Shangrui Machinery Co., Ltd. се наоѓа во Шунде, провинцијата Гуангдонг
  Шангруи е модерно претпријатие кое интегрира дизајн, развој, производство, инсталација, претпродажба, продажба и постпродажна услуга. Со висококвалитетна групна елита, одлична производствена опрема и опрема за тестирање. Проверката на производот, процедурите за контрола на квалитетот се строго подобрени.
  специјализирана за производство на разновидна опрема за производство на мебел од табла и цврсто дрво, според различните потреби на клиентите за дизајнирање и производство на нестандардни машини.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти со висока прецизност и сигурен квалитет за да се осигураме дека секој клиент може да се чувствува удобно и уверено со нашите производи во нивните апликации. Нашите производи опширно ги наоѓаат своите апликации од пазарот поради убавите својства. Тие имаат многу карактеристики кои гарантираат популаризација и примена.
  • Факс:
   +86 757-23629696
  • Е-пошта:
  • Телефон:
   +86 13413231196
  • име на компанија:
   Shangrui Machinery Co., Ltd.
  • Име:
   Amy
АКО ИМАТЕ ПОВЕЌЕ ПРАШАЊА, ПИШЕТЕ НИ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање