Produktet ShangRui, zgjedhje superiore, sipërmarrëse Shangrui Makineri është një profesionist me porosi të përpunimit të drurit, furnizuesit e pajisjeve për prodhimin e mobiljeve

Gjuhe
Produkte
LEXO MË SHUMË

Shangrui Machinery specializuar në prodhimin e një shumëllojshmëri të bordit dhe pajisjeve të ngurta të prodhimit të mobiljeve të drurit (makineri të përpunimit të drurit, pajisje për prodhimin e mobiljeve), sipas nevojave të ndryshme të konsumatorëve për të hartuar dhe prodhuar makineri jo standarde (të tilla si makinë shtypi).

Makinë e shtypit e nxehtë e përshtatshme për fabrikën e mobiljeve të mesme ose të vogla të bordit
I përshtatshëm për fabrikën e mobiljeve të mobiljeve të mesëm ose të vegjël, dy fabrika të përpunimit, në panelin e nxehtë ngjitës ngjitës, ndarjen e ndërtimit, derën e drurit (zam që pjatë e hollë dhe kutia e brendshme) dhe në një shumëllojshmëri të bordit artificial: të tilla si kompensim MDF, pëlhurë dekorative melamine, bordi i zjarrit, fletë metalike, dru artificiale dhe natyrore mikro të hollë, mozaik natyror; Gjithashtu mund të përdoret si leveling tharje rimeso, nivelim, color dekorative druri set
Customized Multilayer Fireproof Board Hot Machine shtypi Përdorimi për fabrikën e mobiljeve
Të përshtatshme për të mesëm ose i bërë nga njeri fabrikë të vogël bordit mobilje dy fabrika të përpunimit, të nxehtë ngutshme Mobilje Panel ngjitës, ndërtimin ndarje, dyer druri (ngjitës që pjatë thinartificial dhe kutia e brendshme) dhe në një shumëllojshmëri të bordit artificiale: të tilla si plywoodboard, MDF, pëlhurë dekorative melamine, bordi i zjarrit, fletë metalike, dru artificiale dhe natyrore mikro të hollë, mozaik natyror; Gjithashtu mund të përdoret si leveling tharje rimeso, leveling, vendosjen e ngjyrës dekorative druri.
Makina e shtypur e shtypur e përdorur në fabrikën e derës prej druri
Shtypni të ftohtë: Përdoret kryesisht në fabrikën e dyerve prej druri, materiali i izolimit të murit të jashtëm, fabrika e panelit të bazuar në dru duke shtypur, nivelim. Bëni atë në procesin e ngjitës të thatë, jo të lehtë për të prodhuarDeformim dhe degumming. Është përdorur gjerësisht në fabrikën e dyerve prej druri, honeycomb, ndarje, përbërë, pas veshjes ngjitës të shtypur.Shtypi i ftohtë është i lehtë për t'u përdorur dhe i lehtë për t'u përdorur. E gjithë makina miraton strukturën e çelikut të kanalit dhe çelikut dhe është ngjitur si një e tërë. Struktura është e fortë. Cilindër i naftës miratonÇeliku i ngurtë i rrumbullakët, i pjekur, kromi i veshur, forca e qëndrueshme, jo e lehtë për t'u deformuar. Paneli është bërë nga aliazh alumini. Gjatë transportit në distancë të largët, paneli është bërë nga aliazh aluminiNuk do të ketë thyerje. Shtypi i ftohtë i prodhuar nga kompania jonë ka kaluar certifikimin CE dhe është shitur mirë në tregjet e brendshme dhe të jashtme. Shangrui Makineri,Është zgjedhja juaj e vetme dhe një simbol i krijimit të pasurisë.
Madhësia e përshtatur e tabelës reciproke Saw Machine Sharrë
Madhësia e përshtatur e tavolinës reciproke pa makinë zvogëlimin e makinës.
Shërbimi ynë

Shangrui Machinery është një Modern Njoftime Makineri&Mobilje Marrja e pajisjeve ndërmarrje e cila integron projektimin, zhvillimin, prodhimin, instalimin, para-shitjen, shitjen dhe shërbimin pas shitjes.

Me grupin e kualitetit të lartë Elite, pajisje të shkëlqyera të prodhimit dhe pajisje testimi. Inspektimi i produktit, procedurat e kontrollit të cilësisë janë përmirësuar në mënyrë strikte.

Rast
LEXO MË SHUMË

Koncepti i inovacionit dhe pragmatizmit nxit produktet e makinerisë ShangRui për të vazhduar me kërkesën e tregut, teknologjinë e zhvillimit të lartë të klasës, shërbimin e përsosur pas shitjes, dhe ka krijuar cilësinë e stoqeve të makinës Shangrui.

Customizde 650T Hot Press Machine Prodhuesi
Në vizitën e dytë në fabrikë, gjenerali Tao dhe teknikët vendosën presionin e shtypit të nxehtë 650t, temperatura më e lartë e shtypit mund të arrijë 180 gradë. Z. Tao ka qenë shumë pozitiv për makinën tonë që kur ai u përpoq për shtypin 400T në fabrikën tonë për herë të fundit. Por për shkak të shpërthimit, ai kurrë nuk mori një shans për të diskutuar detajet e makinës. Pas kësaj vizite, i dhamë atij një mirëseardhje të ngrohtë dhe i treguam atij pjesët e makinës dhe makinat që po prodhoheshin në fabrikë. Nga secila pjesë në pjatë çeliku, çmimi është shënuar qartë dhe ofrohet shfaqje fizike. Teknikët e shoqëruan atë gjatë gjithë ditës për të diskutuar me të, dhe i dhanë atij me zgjedhjen më të efektshme. Edhe përputhja e ngjyrës së makinës, transporti, instalimi dhe shkarkimi ndihmuan gjithashtu për të siguruar një sërë skemash.
Rreth nesh

Shangrui Machinery Co, Ltd, është e vendosur në Shunde, Provinca Guangdong

Shangrui Machinery është një Modern Njoftime Makineri&Pajisje për prodhimin e mobiljeve (të tilla si makinë shtypi) ndërmarrje e cila integron projektimin, zhvillimin, prodhimin, instalimin, para-shitjen, shitjen dhe shërbimin pas shitjes. Me grupin e kualitetit të lartë Elite, pajisje të shkëlqyera të prodhimit dhe pajisje testimi. Inspektimi i produktit, procedurat e kontrollit të cilësisë janë përmirësuar në mënyrë strikte. 


Shangrui makineri të specializuar në prodhimin e një shumëllojshmëri të bordit dhe pajisjeve të ngurta të prodhimit të mobiljeve të drurit (të tilla si makinë shtypi), sipas nevojave të ndryshme të konsumatorëve për të hartuar dhe prodhuar makineri jo standarde.

Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
Dedikuar për ofrimin e përdoruesve me teknologji të hollë dhe shërbim cilësor.